STRAŠNO NEŠTO / Poznati talijanski komentator zbog Rebića skoro doživio srčani u prijenosu uživo

Iako je Rebić bio glavni problem za domaćina, Liverpool je na kraju ipak slavio 3:2.

16.9.2021.
9:00
Screenshot

U srijedu je kompletirano 1. kolo nove sezone Lige prvaka uz sjajne utakmice na Anfieldu i Etihadu. Zapaženu rolu imao je hrvatski nogometaš Ante Rebić u dvoboju skupine B, u kojem je njegov Milan gostovao na Anfieldu kod Liverpoola. Iako je Rebić bio glavni problem za domaćina, Liverpool je na kraju ipak slavio 3:2.

Liverpool je žestoko otvorio utakmicu. Poveo je u devetoj minuti autogolom Tomorija, dok je vrlo brzo nakon toga Salah propustio realizirati jedanaesterac za 2:0. Milan je taj pritisak izdržao samo s jednim primljenim golom, a na kraju prvog dijela eksplodirao je Rebić. Prvo je u 42. minuti precizno naciljao suprotni kut domaćih vrata za 1:1, a samo dvije minute kasnije sve je pripremio strijelcu Brahimu Diazu koji je zabio za Milanov preokret (2:1).

ŠTO ĆE SAD DALIĆ? /

Pogledajte kako je Rebić zabio Liverpoolu pa namjestio za veliki preokret na Anfieldu

Crudeli, pazi na zdravlje!

Međutim, u nastavku se dogodio novi preokret, ovaj put u režiji igrača Liverpoola. Zabijali su Salah i Henderson za konačnih 3:2. Rebić je igrao do 83. minute te je zabio svoj premijerni pogodak u Ligi prvaka.

Kad je Rebić zabio taj svoj pogodak, u trans je bacio poznatog talijanskog komentatora Tiziana Crudelija. Crudeli se zacrvenio, a radi se o čovjeku u godinama koji svaki Milanov pogodak proživljava čak i preemotivno.

Uostalom, pogledajte sami što se događalo u prijenosu uživo na talijanskoj televiziji.