TINEJDŽER SJAJNIM POGOTKOM SPASIO BARCU: / Enrique umalo skupo platio odmaranje zvijezda

Nogometaši Barcelone nisu se proslavili u prvoj utakmici šesnaestine finala španjolskog Kupa kralja. Na gostovanju kod trećeligaša Herculesa odigrali su samo 1-1.

30.11.2016.
23:52
Screenshot

Trener Barcelone Luis Enrique ostavio je najveće zvijezde izvan sastava, ali ipak nije očekivao da njegova momčad neće uspjeti slomiti otpor niželigaškog suparnika. No, na kraju čak može biti i sretan što je izbjegao poraz.

PRVIJENAC ZA PAMĆENJE: /

Pogledajte prvi pogodak Šime Vrsaljka u dresu Atletico Madrida

Fantastični Aleña

Hercules je, naime, u 52. minuti poveo pogotkom Davida Mainza koji je zabio iz blizine nakon ubacivanja s lijeve strane. Izjednačenje Barceloni šest minuta kasnije je donio 18-godišnji Carles Aleña fantastičnim udarcem s više od 25 metara.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić dobio je poštedu trenera i nije igrao u ovoj utakmici, baš kao ni Messi, Neymar, Luis Suarez... Sve je njih Enrique odlučio odmoriti za nadolazeći El Clasico protiv Real Madrida u subotu (16.15 sati). Uzvrat protiv Herculesa na rasporedu je 21. prosinca.