NIJE DOBRO KRENUO / Težak poraz Nenada Bjelice u debiju na klupi Trabzonspora: Tragičar njegove momčadi završio u bolnici

Nenad Bjelica porazom je krenuo na klupi Trabzonspora

20.4.2023.
21:27
Luka Stanzl/PIXSELL

Nenad Bjelica u utorak je predstavljen kao novi trener Trabzonspora, a danas je debitirao na klupi nove momčadi u porazu 4-1 kod Sivasspora u 30. kolu turskog prvenstva.

SPREMA SE TRANSFER /

Marcelo Brozović na ljeto potpisuje za europskog velikana: Inter daje njega i novac u razmjeni igrača

Za momčad hrvatskog trenera dobro je počelo jer su poveli u 11. minuti golom Markovića, no stvari su nizbrdo krenule u 22. minuti.

Branič Trabzona Larsen napravio prekršaj u gol šansi nad Arslanom. Zatim je Arslan u padu kopačkom udario Larsena pa je potekla i krv te je branič iz igre iznesen na nosilima, uz prethodni crveni karton koji ga je udaljio iz igre. Turski mediji pišu da je Larsen na kraju završio u bolnici

Siguran realizator najstrože kazne za 1-1 bio je Saiz. Domaćin je do preokreta i vodstva stigao u 37. minuti kada je pogodio Yesilyurt.

Na 3-1 je drugim golom na utakmici postavio Saiz u 58. minuti. Konačnih 4-1 u sudačkoj nadoknadi postavio je Caicedo.

Trabzonspor je šesti s 45 bodova, dok je Sivasspor deseti s 34 boda.