'JADNO' / Teški dani za hrvatskog miljenika, mediji raspalili po Oršiću: 'Svi koji se pitaju zašto ne igra, evo im odgovora'

11:39

Mislav Oršić i Duje Ćaleta-Car nakon dugo vremena našli su se u prvih 11, no neće po dobrome pamtiti povratak u momčad.

NISMO OČEKIVALI /

Ugledni list tvrdi da Modrić sve više razmišlja o odlasku: Šokirat ćete se kada vidite gdje bi mogao nastaviti karijeru

Southampton se kod kuće propisno osramotio i izgubio od četveroligaša Grimsbyja 1-2. Gosti su pobjedu osigurali golovima Holohana u 45. i 50. minuti, dok je počasni gol za domaćine u 65. minuti zabio Ćaleta-Car.

Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu, dok je Oršić zamijenjen u 59. minuti, a valja istaknuti da je Ćaleta-Car skrivio kazneni udarac, dok se Oršić nije previše iskazao u jednoj od rijetkih prilika koje dobiva u prvoj postavi…

Žestoke kritike

Novinar britanskog talkSPORT-a, Alex Crook, komentirao je slabu predstavu bivšeg Dinamovog asa i nije se nimalo suzdržavao.

"Svi koji se pitaju zašto Oršić ne igra, dobili su svoj odgovor večeras. Jadno", napisao je Crook.

Podsjetimo, bivši trener Southamptona je oba Hrvata poslao u U23 momčad, dok im novi strateg Ruben Selles ne daje previše vremena na terenu. Sve upućuje na to da ne računa previše na hrvatski dvojac, a ovakve im utakmice sigurno ne idu u korist. Sveci su trenutno posljednja momčad Premier lige te im je sve izglednija "selidba" u drugu ligu.