TALIJANSKI 'LOV U MAGLI' ZAVRŠIO REMIJEM SA ŠEST GOLOVA: / Torinezi su imali Sassuolo na koljenima, ali nisu ih uspjeli poraziti

Momčad iz Reggio Emilije je sa 11 bodova iz pet utakmica na drugom mjestu ljestvice Serie A, a za vodećim Milanom zaostaje jedan bod

23.10.2020.
23:15

Nogometaši Sassuola i Torina odigrali su u Reggio Emiliji prvu utakmicu 5. kola talijanske Serie A, a konačan rezultat je bio 3:3.

U maglovitim uvjetima Torino je poveo pogotkom Linettyja u 33. minuti. Đuričić je izjednačio za domaćine u 71. minuti, da bi Torinezi preko Belottija (77') i Lukića (79') došli do dva pogotka prednosti. Sassuolo je ipak osvojio bod koji su mu svojim golovima osigurali Chiriches (84') i Caputo (85').

Momčad iz Reggio Emilije je sa 11 bodova iz pet utakmica na drugom mjestu ljestvice Serie A, a za vodećim Milanom zaostaje jedan bod, uz utakmicu više. Torino je osvojio prvi bod u novoj sezoni i privremeno se maknuo sa začelja zahvaljujući boljoj gol-razlici od Crotonea.