Poznat je i četvrti četvrtfinalist talijanskog nogometnog kupa. Nakon Rome ovog je četvrtka četvrtzavršnicu osigurao i Udinese.

10.1.2014.
9:27

Momčad iz Udina, za koju su kandidirala trojica Hrvata, slavila je s minimalnih 1:0 pred svojim navijačima protiv milanskog Intera našeg Matea Kovačića.

Ivan Kelava obranio je sve nalete Interovih nogometaša, dok je na drugoj strani jedna sjajna akcija bila dovoljna za ulazak Udinesea u četvrtfinale.

Brazilac Maicosuel dobio je sjajnu prizemnu loptu s desne strane Udineseova napada u 32. minuti, te ju samo mirno sproveo u gostujuću mrežu.

Kelava je branio svih 90 minuta mrežu domaćeg sastava, dok su njegovi suigrači, Frano Mlinar i Igor Bubnjić, cijeli susret odgledali s klupe za rezervne igrače. Kovačić je kod gostiju igrao do 81. minute kada ga je zamijenio Ruben Botta.

//rutube.ru/video/embed/6747978

Ranije je, identičnim rezultatom, Roma osigurala četvrtfinale slavivši protiv Sampdorije.