TALIJANI 'POPLJUVALI' HRVATSKOG NAPADAČA: / Ugledni list ga proglasio najgorim; 'On nije ono što je trebalo Milanu...'

Momčad Milana se sada, jedno kolo prije kraja sezone, bodovno izjednačila s trećeplasiranim Napolijem

17.5.2021.
10:38

Nogometaši Milana odigrali su 0-0 protiv Cagliarija u zadnjoj utakmici nedjeljnog programa 37. kola Serie A te si tako otežao poziciju u borbi za Ligu prvaka.

TRENER MILANA OTKRIO ISTINU O LEGENDARNOM HRVATU: /

'Trebao nam je napadač. Nažalost, Mandžukić nije bio dostupan....'

Ante Rebić je odigrao cijelu utakmicu za Milan, a Mario Mandžukić je ušao u 89. minuti.

Najviše ih razočarao

Poznati talijanski sportski list La Gazzetta dello Sport kritizirao je nogometaše Milana a najlošijim igračem utakmice proglašen je hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

"Rebić se voli kretati kao napadački playmaker, ali to nije ono što je Milanu jučer trebalo. Nije centarfor, čudan udarac glavom kojim je u drugom poluvremenu upropastio dobar ubačaj najbolje opisuje njegovu večer", napisala je Gazzetta.

ESCLUSIVA MILAN Foto LaPresse - Spada 03 Marzo 2021 - Milano (Italia) Sport Calcio A.C. Milan- Stagione 2020-2021 - Serie A Milan vs Udinese Nella foto: Ante Rebic

EXCLUSIVE MILAN Photo LaPresse - Spada March 03 , 2021 Milan ( Italy ) Sport Soccer A.C. Milan- Season 2020-2021 - Serie A Milan vs Udinese In the pic: Ante Rebic,Image: 594967713, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except China, France, and Italy ***, Model Release: no

Drama u borbi za Ligu prvaka

Milan se nakon remija sa Cagliarijem sa 76 bodova izjednačio s trećeplasiranim Napolijem, a Juventus je peti s bodom manje.

U zadnjem kolu Milan će igrati u Bergamu kod Atalante koja je osigurala mjesto u Ligi prvaka, Napoli je domaćin Veroni, a Juventus će gostovati u Bologni. Jedna od te tri momčadi će se morati zadovoljiti igranjem u Europskoj ligi.