NEZAUSTAVLJIV JE / Svi pričaju o ovom potezu Mbappea, šest igrača išlo je na njega, a onda je uslijedila čarolija

Mbappe je bio slamka spasa PSG-u u ovom susretu

16.10.2021.
9:57

Vrlo sretno su nogometaši Paris St. Germaina ostvarili pobjedu u prvom dvoboju 10. kola francuske Ligue 1. S 2:1 su na domaćem terenu svladali Angers.

Bez Messija Neymara cijelu utakmicu se PSG mučio protiv Angersa koji je poveo u 36. minuti golom Fulginija.

No, u nastavku je PSG preokrenuo rezultat. Prvo je Portugalac Danilo Pereira izjednačio u 69. minuti, dok je u 87. minuti dosuđen diskutabilni jedanaesterac za vodeću momčad prvenstva. Mbappe je preuzeo odgovornost te je zabio gol za 2:1 i devetu prvenstvenu pobjedu PSG-a ove sezone (uz jedan poraz).

FAUL ZA CRVENI KARTON /

Bivši Modrićev suigrač iz Reala rastaje se od supruge nakon 10 godina braka, uhvaćen je u krevetu s njenom prijateljicom

Potez utakmice

Mbappe je bio slamka spasa PSG-u u ovom susretu, a priča je i njegov sjajan dribling kojim je izbacio iz igre šestoricu ugrača PSG-a. Pogledajte video OVDJE.

Uz utakmicu više PSG ima devet bodova plusa u odnosu na drugoplasirani Lens (27-18). Angers je, pak, i dalje visoko na ljestvici. Trenutačno je na četvrtom mjestu sa 16 bodova.