Sve više problema za Dalića, ozlijedio se još jedan Vatreni

Liga nacija uskoro počinje, a situacija je sve gora

26.8.2024.
8:16

U najzanimljivijoj utakmici 2. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je kao domaćin svladao Bolognu s visokih 3-0 (1-0).

DRŽI SE, MATEO /

Kovačić stradao nakon duela sa sinom legende, Pep se javio: 'Svi znamo kakav je on'

Napoli je poveo golom Di Lorenza (45+2) na samom kraju prvog poluvremena nakon lucidnog dodavanja Kvarachelije, da bi upravo Gruzijac u 75. minuti uz dosta sreće povisio na 2-0 jer je njegov udarac završio u mreži nakon što je pogodio blok gostujućeg igrača. Konačnih 3-0 postavio je Simeone (90+4) duboko u sudačkoj nadoknadi.

Nikola Moro odigrao je čitav susret za Bolognu, ali je Martin Erlić zbog ozljede bedrenog mišića lijeve noge morao biti zamijenjen već u 19. minuti.

Njegova ozljeda veliki je problem za izbornika Zlatka Dalića jer Vatrene početkom rujna očekuju dvije utakmice u Ligi nacija, a Erlić mu je važan prvotimac.

Ako Erlić otpadne, Dalić će na raspolaganju imati samo pet obrambenih igrača (Gvardiol, Ćaleta-Car, Šutalo, Pongračić i Sosa).

Prije Erlića, ozlijedila su se i još dva ključna igrača Vatrenih, branič Josip Stanišić koji je operiran nakon ozljede koljena na treningu Bayerna i Mateo Kovaćić koji je stradao u utakmici svog Man. Cityja te težina njegove ozljede još nije poznata.

Hrvatska u Ligi nacija 5. rujna gostuje u Portugalu, a tri dana poslije igra protiv Poljske u Osijeku.

Utakmice hrvatske reprezentacije u Ligi nacija gledajte na platformi Voyo na kanalu Nove TV, gdje god se nalazili.