TOPNICI IZJEDNAČILI REKORD / Šutalo i Sosa sudjelovali u novom debaklu Ajaxa: Arsenal pregazio West Ham

Ovo je prva pobjeda Heerenveena u međusobnim susretima nakon više od 15 godina

11.2.2024.
17:38

Heerenveen je u 21. kolu nizozemskog prvenstva svladao Ajax sa 3-2, prvi put nakon više od 15 godina. Heerenveen je stekao prednost od 3-0, ali Ajax se gotovo vratio u igru.

BRUTALNA PORUKA /

Bayernu ozbiljno ugrožena titula nakon teškog poraza, Tuchel na udaru navijača

Pawel Bochniewicz je zabio autogol za 3-1, a Chuba Akpom je smanjio na 3-2. Ajax je u nastavku pokušao izjednačiti, ali je VAR poništio njihov gol. Za goste su cijelo vrijeme igrali Borna Sosa i Josip Šutalo.

Arsenal je u 24. kolu Premier lige deklasirao West Ham na gostovanju sa 6-0, izjednačivši rekordnu ligašku gostujuću pobjedu.

"Topnici" su zabili četiri gola u prvom poluvremenu te nastavili s još dva u drugom dijelu. Menadžer West Hama, David Moyes, gledao je drugi put u karijeri kako njegova ekipa prima šest golova na domaćem terenu.

Arsenalovi strijelci bili su Saliba, Saka, Magalhaes, Trossard i Rice. Liverpool trenutačno vodi na ljestvici s 54 boda, dok Manchester City i Arsenal imaju po 52 boda.