JESU LI U PRAVU? /

Susjedi u čudu: 'Hrvati spašavali bod, opet do izražaja došao najveći problem'

Image
Foto: Profimedia

Slažu se da je utakmica ponudila spektakl

15.10.2024.
23:37
Profimedia
VOYO logo

U susretu 4. kola skupine A1 nogometne Lige nacija Poljska i Hrvatska su u Varšavi igrale 3-3 (2-3).

Image
BURNE REAKCIJE /

Navijači prozvali Dalića i Perišića: 'Vrime je, on nema srama otići'

Image
BURNE REAKCIJE /

Navijači prozvali Dalića i Perišića: 'Vrime je, on nema srama otići'

Poljska je povela u samom otvaranju utakmice golom Piotra Zielinskog (5), Hrvatska je preokrenula s tri gola u samo šest minuta preko Borne Sose (20), Petra Sučića (24) i Martina Baturine (26) da bi pred kraj prvog poluvremena Nicola Zalewski (45) smanjio na 3-2. U drugom poluvremenu je Sebastian Szymanski (69) pogodio za konačnih 3-3. Hrvatska je od 76. minute igrala s igračem manje nakon što je isključen Dominik Livaković.

Utakmica Hrvatske i Poljske pomno se pratila u regiji, a BiH medij ne skriva čuđenje načinom na koji su Vatreni ispustili pobjedu.

"U Varšavi opet do izražaja došao najveći problem Hrvatske, glupost Livakovića", izdvaja Sportsport.ba u naslovu i piše:

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"U sjajnoj utakmici u Varšavi Poljska i Hrvatska su odigrali 3:3. Vatreni su imali dva gola prednosti, ali su na kraju morali spašavati bod. S pravom se može reći da su od gotovog napravili veresiju."

"Hrvatska u fantastičnoj utakmici remizirala s Poljskom u Varšavi", naslov je na Klix.ba.

"Hrvati ispustili pobjedu", piše srpski B92, a na Telegrafu glasi:

"Hrvatska dala tri gola za šest minuta, pa izvukla bod."

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike