Susjedi nisu štedjeli riječi: 'Dinamo kao romobil na sajmu automobila, ovo se ne pamti'

Raspisali su se čim je utakmica završila, a naslovima zaista ne nedostaje mašte

17.9.2024.
23:32
Marko Lukunic/PIXSELL

Dinamo je zabilježio dosad neviđeni poraz u svojoj otvarajućoj utakmici Lige prvaka. Premda je Bayern od početka bio trn u oku Dinamove skupine, mnogi su očekivali da će Plavi uspjeti izvući barem bod iz ovog dvoboja.

'TEŠKA BRUKA' /

Navijači Dinama ogorčeni traže krivca za najteži europski poraz u povijesti: 'Jakire, odlazi odmah!'

Taj im pothvat očito nije pošao za rukom jer su se hrvatski prvaci u Europi nagutali čak devet golova! Na poluvremenu su gubili 3-0, zatim se ekspresno vratili u drugo poluvrijeme i rezultat podigli na 3-2, a od tog je trenutka sve krenulo po zlu i konačni je rezultat postao najgori u povijesti Dinama - 9-2.

Koliko je pažnje susjedima privukao sami plasman Dinama u Ligu prvaka, toliko im je u oči zapeo i ovaj poraz. Raspisali su se čim je utakmica završila, a naslovima zaista ne nedostaje mašte.

Srpski MozzartSport svoj je članak naslovio: "Dinamo kao romobil na sajmu automobila: Kane za četiri, Bayern devet za povijesni blam Plavih". Komentari se ispod članaka gomilaju bez prestanka, a ni oni nisu nimalo pristojni.

"Kažu, najbolji klub na Balkanu?"

Mondo je pisao: "Neviđena blamaža Dinamo Zagreba u Ligi prvaka: Bayern im dao devet golova, ovo se ne pamti!", a Kurir: "Povijesna blamaža Dinama u Münchenu: Zagrepčani najavljivali pobjedu, pa primili devet golova od strašnog Bayerna!"

Nešto blaži su izborom riječi bili SportSport čiji je članak naslovljen: "Odavno u Zagrebu nije bila teža noć: Bayern nanio Dinamu najteži poraz u povijesti!", ali kako god svoje čuđenje sročili, svi dolaze do istog zaključka - ovako nešto se ne pamti.