IZGUBILI 5-0 /

Suparnik Dinama u Ligi prvaka doživio debakl u prvenstvu

Hrvatski nogometaš Marko Tolić, nekadašnji igrač Dinama, za Slovan je zaigrao od 46. minute

1.9.2024.
18:40
profimedia

Težak su poraz u 6. kolu slovačke Superlige upisali nogometaši Slovana iz Bratislave, jedni od osam suparnika u ovosezonskoj Ligi prvaka zagrebačkog Dinama.

NE IZGLEDA KAO NAJBOLJI POTEZ /

Nakon plasmana u Ligu prvaka, Zvezda je svom najboljem igraču dala zeleno svjetlo za transfer

Pred svojim navijačima Slovan je poražen od Žiline s 0-5. Prije tog susreta Slovan je u četiri ligaška nastupa imao četiri pobjede. Slovan je ostao na vrhu ljestvice i ima 12 bodova, dok je upravo Žilina sada druga i ima bod manje.

U prvom poluvremenu su strijelci za Žilinu bili Kapralik i Hranica, dok su u nastavku pogađali Duriš i dva puta Sauer. Hrvatski nogometaš Marko Tolić, nekadašnji igrač Dinama, za Slovan je zaigrao od 46. minute.

Dinamo gostuje u Bratislavi kod Slovana u sklopu 4. kola Lige prvaka i taj je dvoboj na rasporedu 5. studenoga.