SALZBURG NA VRHU / Sučić asistirao za pobjedu u derbiju, Šimić u kratkom razdoblju propustio dvije sjajne prilike

9.12.2023.
17:12

Salzburg je u 17. kolu austrijskog prvenstva slavio na gostovanju kod Rapida u Beču 1-0.

PREMIER LIGA /

Liverpool slavio nakon preokreta u Londonu: Redsi zasjeli na prvo mjesto ljestvice

Trenutak odluke dogodio se u 19. minuti kada je Luka Sučić slomio čuvara u šesnaestercu i ubacio za Piatkowskog koji glavom pogađa za 1-0. Druga je to asistencija hrvatskog veznjaka ove sezone.

Sučić je odigrao cijelu dok utakmicu, dok je Roko Šimić na terenu bio od 75. minute, a istaknuo se s dva velika promašaja u razmaku od samo tri minute u nastavku utakmice.

Salzburg je vodeći s 39 bodova, pet više od prvog pratitelja Sturma, dok je Rapid šesti s 24 boda.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.