HOĆE LI GA SADA DALIĆ POZVATI? / Borna Sosa ponovno odigrao fenomenalno, podijelio je tri asistencije u velikoj pobjedi Stuttgarta

Sosa je asistirao za posljednja tri pogotka Stuttgarta u 5:1 pobjedi nad Greuther Fürthom

14.8.2021.
17:48

Nogometaši Stuttgarta 'pregazili' su SpVgg Greuther Fürth u prvoj utakmici nove sezone Bundelige i na svojem terenu slavili s velikih 5:1.

A NEKI GOVORE DA JE SEBIČAN /

Kramarić odigrao nevjerojatno, tri puta je asistirao u prvoj utakmici Hoffenheima u novoj sezoni

Sosa je asistirao za treći, četvrti i peti pogodak Stuttgarta.

'Švabe' su povele nakon pola sata igre preko Watarua Endoa, na 2:0 je povisio Philipp Klement u 36., a rezultaom 2:0 završen je prvi dio.

Nakon deset minuta igre u nastavku Marc-Oliver Kempf zabija za 3:0 na asistenciju Borne Sose, a Sosa je nakon toga asistirao i Hamadiju Al Ghaddiouiju u 61. i ponovno Kempfu u 76.

Jedini gol je Greuther Fürth postigao u samoj završnici utakmice, u trećoj minuti sdačke nadoknade zabio je Jamie Leweling.