STUTTGART BOLJI OD MAINZA: / Bivši igrač Dinama asistirao za prvi gol, trener ga tri minute kasnije povukao iz igre

Ovom pobjedom Stuttgart je prekinuo niz od tri susreta bez slavlja i trenutačno se nalazi na 10. mjestu Bundeslige

29.1.2021.
22:49

U susretu 19. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart je pobijedio Mainz sa 2-0, a za prvi pogodak je asistirao hrvatski nogometaš Borna Sosa.

NIKO KOVAČ DOVODI VELIKO POJAČANJE VEĆ OVE ZIME: /

Hrvat želi slavnog veznjaka koji se baš i nije proslavio igrama u Engleskoj

Stuttgart je poveo u 55. minuti golom Saše Kalajdžića kojeg je sjajno uposlio Sosa koji je igrao do 58. minute.

Pobjedu domaćina potvrdio je Silas Wamangituka u 72. minuti.

Mainz predzadnji

Stuttgart je ovom pobjedom prekinuo niz od tri susreta bez slavlja i trenutačno se nalazi na 10. mjestu sa 25 boda, dok je Mainz na 17. mjestu sa 10 bodova, tri više od "fenjeraša" Schalkea.

Na vrhu ljestvice je Bayern sa 42 boda, RB Leipzig ima 35, a Bayer Leverkusen 32 boda koliko ima i Wolfsburg na četvrtoj poziciji.