Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Nogomet /

Htjeli su ih žive zapaliti? Stravičan huliganski napad šokirao svijet!

Deset engleskih navijača završilo je u bolnici u Sao Paulu nakon što su ih na ulici napali lokalni huligani.

VOYO logo
VOYO logo

Prema izjavama svjedoka, koje prenose engleski mediji, brazilski su izgrednici bacili Molotovljev koktel na skupinu navijača u centru Sao Paula. Težina ozljeda zasad nije poznata, ali lokalne su vlasti potvrdile da je desetero navijača prevezeno u bolnicu. Policija je navodno privela 14 sumnjivaca, a uskoro se očekuje više podataka.

Također, kod uhapšenih su nađeni noževi i drugo hladno oružje, tako da na kraju možemo zaključiti da je dobro da nitko nije izgubio život u pravom zločinu.

Incident se dogodio svega nekoliko sati uoči utakmice između Engleske i Urugvaja u 2. kolu D skupine Svjetskog nogometnog prvenstva u Brazilu.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike