HNL LUDILO / Što se događa s prvakom? Veliki kiks Dinama u Varaždinu

U subotu su na rasporedu nove dvije utakmice 4. kola u kojima će Slaven Belupo ugostiti Šibenik od 18.55 sati, dok će od 21 sat u Puli igrati Istra 1961 i Osijek.

5.8.2022.
22:15

U prvoj utakmici 4. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige nogometaši Dinama su na gostovanju u Varaždinu kod istoimenog domaćina odigrali 1-1 i tako izgubili prva dva boda u novoj sezoni hrvatskog prvenstva.

ISKRENO I EMOTIVNO /

Ćiro emotivnom objavom ispričao svoju životnu priču: 'Polako odlazim s ovog svijeta'

Dario Špikić je u prvoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog poluvremena glavom poslao loptu u mrežu nakon ubačaja Petra Bočkaja s lijeve strane i tako donio vodstvo Dinamu. Varaždin je do izjednačenja došao u 63. minuti, kad je na asistenciju Herrere Michele Šego sa 14 metara pogodio pokraj nemoćnog Livakovića.

Dinamo ima 10 bodova iz četiri utakmice, a drugi je Hajduk sa šest bodova iz dva nastupa. Po četiri boda imaju Rijeka, Osijek, Šibenik, Varaždin i Slaven Belupo, s tim da Riječani imaju samo dvije odigrane utakmice. Na začelju je pulska Istra 1961 bez ijednog boda iz tri nastupa.