UVJERLJIVA POBJEDA / Stipe Biuk prvi put zaigrao u prvih 11 pa u sudačkoj nadoknadi dočekao prvijenac

Bio je to drugi nastup Biuka u MLS-u, a prvi u kojem je krenuo u početnih 11

13.3.2023.
8:36

Los Angeles FC u drugoj utakmici sezone MLS-a s uvjerljivih 4-0 pobijedio je New England Revolution.

SJAJNI HRVATI U INOZEMSTVU /

Juranović zabio protiv Kovača, Badelj golom donio pobjedu, Vida asistent u velikom derbiju

Prvijenac za momčad iz Los Angelesa zabio je Stipe Biuk, i to u šestoj minuti sudačke nadoknade kada nije imao težak zadatak iz blizine postaviti konačan rezultat.

Bio je to drugi nastup Biuka u MLS-u, a prvi u kojem je krenuo u početnih 11.

Hrvatski ofenzivac u siječnju je stigao u Los Angeles iz Hajduka za šest i pol milijuna eura.

Prethodno su mrežu gostiju tresli Bouanga u 14. i 67. minuti, te Tillman u 83. minuti.

Los Angeles ima maksimalnih šest bodova, dok New England Revolution također ima šest bodova, ali i utakmicu više.