SERIE A / Srpski debitant ispisao povijest na San Siru u pobjedi protiv Milana: Hrvat igrao preko pola sata

Milan je u nedjelju u utakmici 16. kola talijanskog prvenstva kod kuće s 3-0 pobijedio Monzu.

17.12.2023.
14:51

Milan je poveo u trećoj minuti pogotkom Tijjanija Reijndersa, na 2-0 je povećao u 41. minuti golom Jan-Carla Simica. Milan zaključio pobjedu u 76. minuti a strijelac je bio Noah Okafor.

POČELO JE /

Torcida htjela iznenaditi Bad Blue Boyse? Policija zaustavila veliki sukob u Zagrebu

POČELO JE /

Mirko Marić ušao je u igru za Monzu u 55. minuti, a srpski stoper Simic ušao je u igru u 24. minuti zbog ozljede Thiawa, a samo 20 minuta mu je trebalo da se upiše u strijelce kao debitant.

Milan je ostao treći na ljestvici, ali sada ima 32 boda i smanjio je zaostatak za drugim Juventusom na pet bodova. Monza je 11. s 21 bodom.

Finale Svjetskog prvenstva rukometašica pratite u nedjelju od 19 sati ekskluzivno samo na platformi Voyo