TEŽAK PORAZ /

Srbija do 89. imala finale Eura, a onda na nevjerojatan način ostala bez njega

2.6.2024.
19:18

Reprezentacija Srbije izgubila je 3-2 protiv Portugala u polufinalu Eura U-17 koji se igra na Cipru.

NEMILE SCENE /

Kaos u Gradskom vrtu: U svečanu ložu na derbiju za ulazak u HNL u svečanu lože morala uletjeti interventna

Srbi su poveli golom Mihajla Cvetkovića u 22. minuti susreta.

Vodstvo se povećalo autogolom Eduarda Felicissima u 37. minuti, a rezultat je do kraja poluvremena ostao 2-0.

Gabriel Silva je u 60. minuti dao dašak nade Portugalcima i smanjio rezultat na 2-1.

Srbija je bila na korak do finala, ali je Rodrigo Mora izjednačio utakmicu u 89. minuti i prebacio momentum na stranu Portugala.

Susjedi nisu uspjeli dočekati produžetke te su potpuno razočarenje doživili u 95. minuti kada je Joao Trovisco koji je ušao u igru devet minuta ranije stavio točku na i.

Portugal će čekati ishod utakmice Danske i Italije kako bi doznao protivnika u finalu koje će se odigrati u srijedu 5. lipnja.