NIJE IH ŠTEDIO / Srbi se jedva spasili blamaže, poznati komentator okrivio žene igrača: 'Zovu, pitaju kad ćeš doći...'

Reprezentacije iz regije nisu se proslavile u jučerašnjim utakmicama kvalifikacija za Euro

21.6.2023.
9:51

Srbija je u 3. kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. u Njemačkoj remizirala u Bugarskoj 1:1. Iako su slovili za velike favorite, Orlovi su se spasili poraza golom Darka Lazovića tek u 96. minuti.

KAO I BENZEMA /

Modrić s Perezom ima dogovorenu posebnu izlaznu klauzulu? Aktivirala bi se samo u jednom slučaju

Navijači i mediji u Srbiji nisu skrivali razočarenje slabim rezultatom na gostovanju s kojeg su trebali doći s tri nova boda. Rade Bogdanović, komentator RTS televizije bio je najoštriji nakon utakmice te iznio teoriju zbog čega su igrači Srbije odigrali tako lošu utakmicu.

"Pred utakmicu smo rekli da je ovo utakmica koja dolazi u najgorem mogućem trenutku. Duga sezona, posljednja utakmica, žene i djevojke već na egzotičnim putovanjima, zovu, pitaju - kad ćeš doći, ajde, završavajte. Nisu bili koncentrirani i to se sada vidjelo. Imaju kvalitetu, nije da nemaju.

Mi imamo kvalitetne igrače. Da smo bili koncentrirani, ne bismo primili gol u 47. minuti. Ekipe koje primaju gol u prvim i posljednjim minutama, to je dekoncentracija", objasnio je Bogdanović, koji je bio poprilično kritičan na račun igre bugarske nogometne reprezentacije:

"Rekao sam da Bugari nemaju pojma kao reprezentacija, a da budem još malo brutalniji, oni stvarno nemaju pojma. Posljednjih pet minuta, iako stvarno treba biti korektan prema svima, ovo nije neki reprezentativni nivo", zaključio je Bogdanović, čiji su komentari u posljednje vrijeme postali pravi hit u srpskim medijima.