PROVOKACIJE ZVEZDAŠA: / Nakon tenka pred Marakanom, igrači sa šajkačama paradirali po gradu u borbenom vozilu

Plasman Zvezde u Ligu prvaka proslavljen je na zaista bizaran način

28.8.2019.
10:23

Crvena zvezda i Young Boysi su na beogradskoj Marakani odigrali 1-1, a kako je prva utakmica završila 2-2, beogradski klub ide dalje zbog više golova u gostima.

Crvena zvezda je povela u 59. minuti preko Vukmanovića, a gosti su izjednačili autogolom Ben Nabouhanea u 82. minuti. Heroj susreta i ovaj put je bio vratar Milan Borjan, nogometaš koji za sebe kaže kako je rođen u 'srpskom' Kninu, a naziva i cijelu Dalmaciju 'srpskom'. Borjan je skidao nemoguće i donio svom klubu novu sezonu u Ligi prvaka.

RUŽNE POSLJEDICE ZVEZDINOG TENKA: /

Delije se penju na vozilo, dižu tri prsta i pjevaju četničke pjesme

Screenshot

Plasman Zvezde u Ligu prvaka proslavljen je na zaista bizaran način. Nakon što su šokirali javnost postavljanjem tenka T-55, simbola ratnih razaranja u Hrvatskoj, ispred Marakane, nakon utakmice su se igrači vozili kroz grad u oklopnom vozilu. Da, dobro ste pročitali, ne autobusu s otvorenim krovom što je uobičajeno, već u oklopnom vozilu i pritom je spomenuti Borjan na glavi nosio zloglasnu šajkaču, dok su neki nosili šljemove. Snimke možete pogledati OVDJE i OVDJE.