POTOP / Srbi imali šou u velikom derbiju u Saudijskoj Arabiji: Brozović i Ronaldo potpuno razbijeni

Al Hilal je na vrhu s 41 bodom, sedam više od prvog pratitelja Al Nassra

1.12.2023.
21:24

Al-Hilal je u velikom derbiju 15. kola lige Saudijske Arabije s uvjerljivih 3-0 razbio Al Nassr.

TKO ĆE DO SRETNOG PAPIRIĆA /

Kreće lov na ulaznice za EURO: Cijene su se povećale, ali zato postoji nova četvrta nikad jeftinija kategorija

Poveli su domaćini golom Milinković-Savića u 64. minuti, da bi deset minuta kasnije VAR poništio gol Cristiana Ronalda za 2-0.

Pitanje pobjednika s dva gola riješio je još jedan srpski nogometaš - Aleksandar Mitrović koji je zabijao u 90. i 92. minuti.

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade kod Al Hilala je pocrvenio Al Bulayhi.

Marcelo Brozović je za Al Nassr odigrao 90 minuta.

Al Hilal je na vrhu s 41 bodom, sedam više od prvog pratitelja Al Nassra.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj započeo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.