SPEKTAKL U SAN JOSEU: / Stari majstor 16. put u 16 utakmica zabio protiv omiljene žrtve

Arsenal je u San Joseu pobijedio selekciju MLS lige s 2:1, ali se legendarni napadač Didier Drogba još jednom potrudio ga da "topnici" dobro zapamte.

29.7.2016.
10:40

Bivši napadač Chelseaja, koji sad igra za momčad Montreal Impacta, u karijeri je odigrao 16 utakmica protiv Arsenala i zabio im isto toliko golova, sada i na američkom tlu.

Joe Campbell doveo je Arsenal u vodstvo u 11. minuti udarcem s bijele točke. Drogba je izjenačio u drugoj minuti sudačke nadoknade. Prvo mu je bivši suigrač iz Chelseaja Peter Čech obranio, da bi potom i Arsenalova obrana blokirala njegov udarac, ali treći put Wengerovoj momčadi nije bilo spasa, Bjelokošćanin je nekako pronašao put do suparničke mreže.

Ipak, pobjedu Arsenalu donio je Chupa Akpom u 89. minuti.

Za momčad MLS-a igrali su, između ostalih, David Villa, Kaka, Andrea Pirlo i Dos Santos.