ŠPANJOLSKA JUHA: / Bosanac se zbog gađanja izmetom brutalno osvetio navijačima Kölna

Sead Kolašinac bio je junak jučerašnje pobjede Asenala nad Kölnom (3-1) u 1. kolu Europske lige.

15.9.2017.
10:46
Screenshot

Arsenal je na poluvremenu na Emiratesu gubio 0-1 od zadnje momčadi Bundeslige. Wenger ga je poslao u igru od početka nastavka, a on mu se odfužio samo četiri minute kasnije, kada ljevicom iz voleja proparao mrežu za izjednačenje i početak preokreta.

OVAJ NESTVARAN POGODAK UPRAVO OBILAZI SVIJET: Köln zabio Arsenalu s više od 40 metara, Ospina nije mogao vjerovati

Navijače njegovog aktualnog kluba oduševio je golom, a navijače bivšeg Schalkea, proslavom zgoditka. Kolašinac je nakon poentiranja podigao dres, ispod kojeg je bila majica s natpisom "Nordkurve". To je ime navijačke skupine Schalkea s kojom je ostao u dobrim odnosima.

Iako navijači Schalkea i Kölna tradicionalno nisu bili neprijatelji, odnosi su im se u posljednje vrijeme bitno pogoršali nako što su njemački navijači i to na gostovanju u Gelsenkirchenu, domaće gledatelje gađali izmetom. Stoga, potez Kolašinca bila je svojevrsna osveta pristalicama Kölna.