ŠPANJOLAC POBJESNIO ZBOG NEUGODNOSTI TIJEKOM FINALA: / Konačno se zna zašto su navijači vrijeđali Ramosa

Madriđani su došli do naslova treću godinu u nizu.

23.12.2018.
18:22

Branič Real Madrida doživio je neugodnost tijekom finala Svjetskog klupskog prvenstva. Tijekom utakmice s domaćim Al Ainom navijači su ga s tribine zasipali zvižducima.

Španjolac se, naime, našao na udaru zbog ozljeđivanja najveće zvijezde arapskog nogometa Mohameda Salaha tijekom prošlogodišnjeg finala Lige prvaka, koje je na kraju dovelo do potopa Liverpoola.

Traži poštvanje

"Zvižduci su bili neprihvatljivi. Mislim da bi trebalo postojati poštovanje", prokomentirao je Ramos.

Što se tiče osvajanja klupskog SP-a istaknuo je da je to nagrada za naslov u Ligi prvaka.

"Željeli smo završiti godinu s trećim uzastopnim naslovom na SP-u. Sada se trebamo odmoriti kako bi se vratili još jači. Nitko ne može reći da je Real Madrid gotov jer ćemo biti u vrhu na kraju sezone", poručio je branič.

Sergio Ramos /AFP

Modrić zabio

Real je, inače, poveo u 14. minuti lijepim pogotkom Luke Modrića, koji je sa 18 metara lijevom nogom odlično pogodio donji desni kut Al-Ainova gola. Na 2-0 povisio je Marcos Llorente u 60. minuti. Odbijenu loptu je volejem s ruba kaznenog prostora zakucao u mrežu.

Novi pogodak Real je zabio nakon kornera u 79. minuti. Modrić je odlično ubacio, a Sergio Ramos glavom pogađa za 3-0.

Momčad iz Ujedinjenih Arapskih Emirata ipak je uspjela zabiti utješni pogodak, a strijelac je bio Japanac Tsukasa Shiotani (86), dok je za konačnih 4-1 za Real zaslužan Egipćanin Yahia Nader (90+1), koji je postigao autogol.