ŠOU NIZOZEMCA NA OLD TRAFFORDU: / Ovakva scena se ne viđa često

28.2.2016.
17:42
screenshot/twitter

U utakmici s puno šansi Arsenal je prvi stigao do prilike. Ozil je u sedmoj minuti odlično odigrao za Monreala, sam je izbio pred Davida de Geu, ali je Španjolac sjajno reagirao. U 28. minuti Manchester United je poveo golom debitanta u Premier ligi, Marcusa Rashforda. Nakon ubačaja s desne strane primio je loptu u kaznenom prostoru te je nogom poslao iza Čecha. Samo tri minute kasnije isti igrač dao je drugi gol. Lingard je ubacio, a mladi napadač glavom je poslao loptu u mrežu.

Rezultat je smanjio bivši Manchestrov napadač Danny Welbeck. U 40. minuti dobro je reagirao na Ozilovo dodavanje. United je povečao vodstvo na 3:1 u 65. minuti. Herrera je tukao, a lopta je na putu prema golu pogodila Koscielnyja te je prevarila Čecha. Arsenal je brzo uzvratio. U 69. minuti Ozil je zabio nakon što je De Gea prethodno fantastično skinuo Welbeckov udarac.