španjolska liga / Šou Messija i Suareza, asistencija Rakitića: Barca se pobjedom u Sevilli približila novom naslovu

Ivan Rakitić za Barcu je odigrao skoro cijeli susret (do 88. minute) pruživši solidnu partiju

17.3.2019.
23:14
AP images

U posljednjem susretu 28. kola nogometnog prvenstva Španjolske vodeća Barcelona je u nedjelju u gostima kod Betisa slavila sa 4-1, uz šou Messija i Luisa Suareza, te asistenciju Rakitića.

Lionel Messi je u 18. minuti iz slobodnog udarca doveo u vodstvo Barcu, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+2) Messi je, nakon asistencije petom Luisa Suareza, pogodio za 2-0.

U 63. minuti Luis Suarez je "promiješao" četvoricu protivničkih igrača i zabio za 3-0. Odličnu partiju Messi je okrunio hat-trickom. U 85. minuti, na asistenciju Ivana Rakitića, fenomenalnim lobom trese mrežu. Ivan Rakitić za Barcu je odigrao skoro cijeli susret (do 88. minute) pruživši solidnu partiju.