POČELA JE LUDNICA /

Šok na otvaranju Premijer lige: Maestralni Srbin oteo prve bodove Liverpoolu

U petak je u prvom susretu sezone Arsenal kao gost svladao Crystal Palace sa 2-0.

6.8.2022.
15:43

U prvoj utakmici subotnjeg programa 1. kola engleskog nogometnog prvenstva povratnik u društvo najboljih Fulham i doprvak Liverpool su igrali 2-2 (1-0).

Domaći su dva puta vodili golovima Mitrovića (32, 72-11m), a gosti su do boda stigli preko Nuneza (64) i Salaha (81).

SPEKTAKL U ENGLESKOJ /

Pobjedom Arsenala počela je Premijer liga: Evo koje nas utakmice očekuju ovaj vikend

Fulham je bio bolji suparnik u prvom poluvremenu, a tu svoju bolju igru je i materijalizirao vodećim golom kojega je postigao srpski centarfor Mitrović nadvisivši Alexander-Arnolda i pospremivši ubačaj Tetea u mrežu.

Nunezu trebalo 13. minuta za prvijenac

Liverpool se probudio u nastavku prvenstveno ulaskom Nuneza koji se u 64. minuti odlično snašao te prizemni ubačaj Salaha petom proslijedio iza leđa Rodaka.

Kada se očekivao potuni preokret, Fulham je stigao do novoga vostva. Van Dijk je neoprezno startao na Mitrovića u svom kaznenom prostoru, pogodio ga u nogu pa su domaći dobili najstrožu kaznu koju je u pogodak pretvorio upravo Mitrović.

Na konačnih 2-2 poravnao je Salah uz veliku dozu sreće, Nunez je loše prihvatio jedan centaršut, ali lopta se odbila ravno na nogu Salaha kojemu nije bilo teško iz velike blizine svladati Rodaka.