EMOTIVNA PROSLAVA / Snimka koja je osvojila srca navijača Reala: Kamere snimile Luku i oca Stipu u zagrljaju prilikom velikog slavlja

Real Madrid je pobjedom nad Espanyolom osvojio titulu prvaka Španjolske

30.4.2022.
21:04
Screenshot/Twitter

Domaćom pobjedom od 4-0 protiv Espanyola, u ogledu 34. kola španjolske La Lige, nogometaši madridskog Reala su i matematički osigurali novi naslov prvaka, 35. u povijesti.

ANDREJ DOMINIRA /

Briljantna predstava Kramarića, ali ni to nije pomoglo: Zabio, asistirao, ali je njegov Hoffenheim izgubio

Iako su još ostala četiri kola do kraja, a neke momčadi moraju odraditi i pet utakmica, bodovna prednost Reala je pred svima nenadoknadiva. Inače, ilustracije radi, Barcelona je 26 puta bila prvak Španjolske, dok je treći na toj ljestvici madridski Atletico s 11 naslova.

Junak ove utakmice bio je Brazilac Rodrygo koji je u prvom poluvremenu dva puta lomio katalonsku obranu i vratara za 2-0, dok je početkom nastavka Marco Asensio povećao na 3-0. Ni ova utakmica nije mogla proći bez gola Benzeme koji je u 81. minuti postavio konačnih 4-0.

Emotivna proslava

Naš Luka Modrić je počeo utakmicu od prve minute, a teren je napustio nakon sat vremena igre, prilikom čega su ga oduševljeni navijači ispratili ovacijama s terena. Novim trofejom, Luka je stigao do brojke od 18. titula otkako je u Realu, čime je peti najtrofejniji igrač u povijesti Reala. Ujedno, to mu je treća La Liga koju je osvojio u dresu Reala.

"Ovo je moja treća La Liga, ali prvu puta da sam ju osvojio ovdje, na Bernabeu, pred našim navijačima. To je nevjerojatno lijepo. Bernabeu je danas bio nevjerojatan, nadam se da će tako biti i u srijedu", rekao je Luka nakon utakmica.

Prilikom velikog slavlja igrača Reala, emotivan trenutak zabilježile su kamere na terenu. Na teren je s Lukom došao i njegov otac Stipe, koji ga je grlio i ljubio. Snimka je osvojila navijače Reala diljem svijeta.