KAKAV LIK... / Slavni Talijan pao u trans svaki put kada je Milan zabio Dinamu, ovaj video je apsolutni hit

Tiziano Crudeli je poznati komentator i veliki navijač Milana

14.9.2022.
22:35

Nogometaši Milana svladali su pred svojim navijačima Dinamo 3-1 (1-0) u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka čime je talijanski prvak zasjeo na prvo mjesto ljestvice.

JAO /

Navijač Dinama izboden u stražnjicu pred stadionom Milana. Hospitaliziran je

JAO /

Talijanski prvak je vodio 2-0 golovima Oliviera Girouda iz jedanaesterca u 45. te Alexisa Saelemaekersa u 47. minuti. Nakon sjajne akcije s Petkovićem na 1-2 je smanjio Mislav Oršić u 56. minuti, ali je Tommaso Pobega u 77. vratio Milan na dva razlike (3-1) i postavio konačan rezultat.

Osebujan lik

Susret je pratio slavni talijanski komentator i navijač Milana koji je poznat po burnim proslavama golova Rossonera Tiziano Crudeli.

Crudeli je u svom stilu, izuzetno burno, proslavio svaki pogodak Milana protiv Dinama, a snimka njegovog "ludovanja" u studiju ubrzo se pojavila na društvenim mrežama.