SLAVILI 2-0: / Nogometaši Mainza stigli do nove pobjede, po ovome su najbolja momčad njemačkog prvenstva

U dvoboju 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva Mainz je pobijedio Augsburg 2-0.

10.2.2017.
22:48
Screenshot

Golove za sedmu pobjedu Mainza ove sezone zabili su Levin Oztunali glavom u 31. minuti te Jairo Samperio u 62. minuti iz kaznenog udarca. Zanimljivo, nogometaši Mainza postigli su u ovoj sezoni već deset pogodaka glavom, četiri više u odnosu na cijelu prošlu sezonu i trenutačno najviše u Bundesligi.

Na ljestvici vodi Bayern sa 46 bodova, RB Leipzig na drugom mjestu ima četiri boda manje, a treći je Eintracht Nike Kovača sa 35 bodova. Mainz je deveti sa 25 bodova, dok je Augsburg na 11. poziciji s bodom manje.

Eintracht će u subotu gostovati u Leverkusenu kod Bayera, a sastaju se još i Ingolstadt - Bayern Munchen, RB Leipzig - HSV, Darmstadt 98 - Borussia Dortmund, Werder Bremen - Borussia Moenchengladbach, te Schalke 04 - Hertha Berlin.

U nedjelju su na rasporedu dvije utakmice, a sastaju se Wolfsburg - Hoffenheim i Freiburg - Koln.