Ne ide pa ne ide / Slavenu Biliću ne cvatu ruže: Bivši izbornik izgubio drugu utakmicu u nizu

Plovila je u drugom dijelu ta utakmica prema remiju, ali u posljednjih desetak minuta je Bilićeva momčad potonula

8.10.2022.
19:30
AP Images

Slaven Bilić je u subotu poražen drugi puta za redom otkad se vratio u Championship i je sjeo na klupu Watforda.

Ovog puta je bolji bio Blackpool koji je Bilićevu momčad na domaćem terenu porazio s 3:1. Rano je Watford pao u zaostatak , jer je već u 10. minuti Gary Madina doveo svoju momčad u vodstvo da bi Imran Louza vratio stvari na početak.

Plovila je u drugom dijelu ta utakmica prema remiju, ali u posljednjih desetak minuta je Bilićeva momčad potonula, a Jerry Yates je s dva pogotka u samo četiri minute donio pobjedu Blackpoolu koji je nakon ovog kola 19. momčad Championshipa. Watford je pao na 12. mjesto na ljestvici.