PRONAŠLI SU LIJEK / Slaven Belupo slavio u Šibeniku: Farmaceuti izliječili domaćine nakon pet remija u nizu

Šestom pobjedom u sezoni Slaven Belupo je došao do 20 bodova

14.10.2022.
20:24
Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Nogometaši Slaven Belupa slavili su u petak s 2-0 na gostovanju kod Šibenika u prvoj utakmici 13. kola Hrvatske nogometne lige. Strijelac oba pogotka bio je Arber Hoxha.

SPORNA SITUACIJA /

VIDEO Hrvatski suci uprskali u Konferencijskoj ligi: 'Stvarno su jadni! Moj osmogodišnji sin bi bolje sudio'

Prvi je postigao glavom u 71. minuti, a za konačnih 2-0 pogodio je nogom s 20-ak metara. Pobjeda Slaven Belupa potvrđena je u 89. minuti, a strijelac je ponovno bio Arber Hoxha.

Čović je ispucao, Krstanović spustio glavom, Hoxha lijepo primio, sjurio se prema kaznenom prostoru i s 20-ak metara, snažno i precizno pogodio gornji lijevi kut šibenskog gola. Bio je to četvrti ovosezonski pogodak za 24-godišnjeg kosovskog napadača.

Utakmicu na Šubićevcu sudio je Jakov Titlić iz Hrvaca. Šestom pobjedom u sezoni Slaven Belupo je došao do 20 bodova i učvrstio se na četvrtom mjestu ljestvice. Šibenik je već deset utakmica bez pobjede, a nakon trećeg ovosezonskog poraza ostao je na 12 bodova, što ga svrstava na sedmu poziciju.