OTVORENO JE 15. KOLO HNL-A / Domaćini nisu naplatili dominaciju u prvom poluvremenu, a Gorica nije uspjela preskočiti Dinamo

Novo kolo otvoreno je bez pogodaka

10.11.2023.
20:03
PIXSELL

Nogometaši Slavena Belupa i Gorice u prvoj su utakmici 15. kola HNL-a igrali 0-0.

IKONA /

Ima 40 godina, a nakon odličnih igara u Europi i dalje žari i pali u domovini: Sada je dobio i poziv u reprezentaciju

IKONA /

Bila je to iznimno loša nogometna predstava dva neraspoložena suparnika o čemu govori i podatak kako su tijekom svih 90 minuta viđena tek dva udarca u okvir gola, po jedan s obje strane. Najzanimljiviji trenutak dogodio se u 43. minuti kada je vratar Gorice Banić umalo vlastitu mrežu spustio jedan neopasan ubačaj Šakote, no na njegovu sreću lopta je pala na gredu.

Četvrta Gorica sada ima 23 boda, kao i treći Dinamo koji je odigrao dvije utakmice manje, dok je Slaven osmi s 14 bodova.

Na vrhu je Hajduk s 30 bodova, tri manje uz utakmicu manje ima druga Rijeka.