SKUPO PLAĆENA GLUPOST: / Pomahnitali Srbin brutalno kažnjen zbog nokautiranja hrvatskog napadača!

Srpski nogometaš Milan Biševac kažnjen je sa čak šest utakmica suspenzije nakon što je u dvoboju svoga Metza i Caena udario hrvatskog napadača Ivana Santinija.

23.12.2016.
12:11
Screenshot

U dvoboju 18. kola francuskog prvenstva Caen je deklasirao Metz s 3-0, a gosti su od 57. minute imali igrača manje nakon što je pomahnitali Biševac šakom u glavu udario Santinija u situaciji kada lopta nije bila ni blizu njih dvojice. Dobio je izravan crveni karton, a bivši napadač Zadra je sjajno reagirao i samo četiri minute kasnije zabio pogodak za 2-0.

TEŽAK INCIDENT: /

Srpski nogometaš isključen jer je nokautirao hrvatskog napadača!

Ništa od isprike

Biševac nakon utakmice nije ni pomislio ispričati se za sramotan potez.

"Ne pada mi na pamet. Samo mi je žao suigrača koje sam ostavio na cjedilu. Otkako igram nogomet nisam doživio da se neki igrač tako ponaša na terenu. Ne želim mu ni spomenuti ime. Stalno me udarao laktovima, koristio niske udarce. Govorio sam sucu da obrati pozornost na njega. Santini me dvaput udario, nakon trećeg udarca nisam mogao izdržati", iznio je Biševac svoju verziju priče za srpski Kurir.

U svakom slučaju, bivši stoper PSG-a i Lyona nije ostavio suigrače na cjedilu samo protiv Caena. Disciplinska komisija Francuskog nogometnog saveza je bila nemilosrdna i zabranila mu nastup u šest utakmica, tako da ga na terenu neće biti sve do polovice veljače.