DERAO SE I VRIJEĐAO IH / Skandal u Engleskoj: Bijesni vlasnik utrčao na teren, pratio suce sve do svlačionice

Nakon posljednjeg zvižduka, glavni sudac utakmice Paul Tierney našao se na žestokom udaru nezadovoljnih domaćina.

2.3.2024.
19:12

Nogometaši Liverpoola sretno su osvojili sva tri boda u 27. kolu engleske Premier lige, golom u 99. minuti pobijedili su s 1-0 u gostima Nottingham Forest.

UZBUDLJIV DAN U ENGLESKOJ /

Liverpool slavio kod 'fenjeraša' golom u 99. minuti: Prekokreti Tottenhama i West Hama

U prvom poluvremenu ogleda najbolju je šansu imao domaćin. Elanga je jurio sam prema vratima Liverpoola, ali je njegov loš šut zaustavio gostujući vratar Kelleher. U nastavku ogleda je jačao pritisak Liverpoola kako se utakmica približavala kraju i domaća obrana na kraju je kapitulirala u 99. minuti.

Domaći igrači nisu ispucali loptu daleko od svog šesnaesterca, opasnost je po domaćina potrajala i sve je zaključeno golom Darwina Nuneza za veliko slavlje Liverpoola koji je time opet povećao prednost pred Manchester Cityjem i Arsenalom na samom vrhu ljestvice.

Nakon što je sviran kraj, svi igrači Nottinghama opkolili su Tierneyja kojemu su zamjerili što nije svirao kraj kada je trebao. Naime, on je produžio utakmicu za osam minuta, ali nije svirao kraj po isteku sudačke nadoknade, već je napad Liverpoola produžio za punu minutu.

Osim što je gotovo svima koji su utrčali u teren sa klupe pokazao žuti karton, Tierney je pokazao i crveni karton pomoćnom treneru domaćina Stevena Reida.