KAO KAPETAN BAYERNA / Sjajni Zvonarek zabio dva prekrasna gola u Ligi prvaka mladih

7.2.2024.
21:14

Mladi hrvatski veznjak Lovro Zvonarek zabio je oba gola u 2:0 pobjedi Bayerna na gostovanju kod Basela u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige prvaka mladih.

SJAJAN PODVIG /

Nitko od veznjaka u Serie A nije zabio više od Pašalića: S vrha maknuo Srbina

Zvonarek je u ljeto 2022. godine otišao iz Slaven Belupa u Bayern i od tada igra za njihovu drugu momčad i juniore. Odličnu je predstavu pružio u juniorskoj Ligi prvaka, najprije u 31. minuti nakon duplog pasa s Javierom Fernandezom, a potom u 94. minuti poslije dodavanja Michaela Scotta lijepo slabijom nogom u suprotni kut.

Spomenimo i kako je Zvonarek bio kapetan Bayerna što pokazuje i kako u klubu imaju veliko povjerenje u njega. Prvi gol s utakmice pogledajte OVDJE, a drugi OVDJE.