[VIDEO] SINOĆ SE NA OLD TRAFFORDU UKAZAO NAPADAČ KAKVOG MANCHESTER TRAŽI VEĆ GODINAMA: / Srušio je nevjerojatan rekord

29.10.2020.
8:54

Manchester United odigrao je svoju najbolju utakmicu ove sezone. Crveni vragovi pomeli su, demolirali, uništili momčad Leipziga u kojoj je od prve minute nastupao bivši igrač Dinama Dani Olmo s visokih 5:0.

Junak Manchestera bio je Marcus Rashford koji se hat-trickom proslavio na Old Traffordu. Mladi engleski napadač utrpao je od 74. do 92. minute sva tri gola.

Time je srušio jedan vrlo zanimljiv rekord. Naime, po ulasku s klupe trebalo mu je samo 27 minuta da postigne tri pogotka. Dosadašnji rekord bio je 38 minuta, a držao ga je Kylian Mbappe. Treći je na toj ljestvici veliki Walter Pandiani.

Također, Rashford je postao drugi igrač s klupe koji je zabio hat-trick u povijesti Manchester Uniteda. Prvi je bio njegov trener Solskjaer koji je to napravio u veljači 1999. godine protiv Nottingham Forresta.

[VIDEO] NAJBOLJA UTAKMICA MANCHESTER UNITEDA OVE SEZONE: /

Crveni vragovi apsolutno su uništili vodeću momčad Bundeslige

Pogledajte sažetak

Inače, golijadu je u Manchesteru otvorio Mason Greenwood koji je pospremio dodavanje Pogbe u gol u 21. minuti. Osim njih dvojice, Anthony Martial zabio je u 87. minuti iz penala.

Sažetak ove utakmice i sve golove možete pogledati OVDJE.