JE LI ON SADA IKONA KLUBA? / Sigurno vam je promaklo. Brozović je u utakmici protiv Šahtara ostvario veliki jubilej u dresu Intera

Vatreni je u Inter stigao prije šest godina i sada je većinu karijere u milanskom divu

29.9.2021.
15:33

Inter je u drugom kolu grupne faze Lige prvaka remizirao kod Šahtara s 0:0 i trenutno su bez pobjede u Ligi rpvaka.

Bliže pobjedi u tom susretu je bio Inter, ali domaćina ipak nije uspio slomiti. Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović, koji je bio u udarnoj momčadi, solidno je odigrao u Kijevu, ali je zamijenjen u 55. minuti, ali će ovu utakmicu pamtiti po velikom jubileju.

Brozoviću je ovo, naime, bio 250. nastup za Inter u svim natjecanjima. Vatreni je u Inter stigao prije šest godina i sada je većinu karijere u milanskom divu. Za Dinamo je odigrao 96 utakmica, prije toga 33 za Lokomotivu i 22 za Hrvatski dragovoljac.

U ovih 250 utakmica za Inter, Brozović je zabio 25 golova, upisao je i 33 asistencija, a zaradio je i 69 žutih kartona te tri crvena. Ukupno je na terenu bio 19.140 minuta, što je oko 76 minuta po utakmici.