Bivši HNL topnik / Show Ante Budimira u Segundi: zabio pogodak pa morao u svlačionicu zbog crvenog kartona

Bivši igrač Intera, Lokomotive, St Paulia i Sampdorije u Mallorci će ostati do kraja ove sezone

3.2.2019.
15:42
EXPA/PIXSELL

Hrvatski napadač Ante Budimir postigao je pogodak za španjolskog drugoligaša Mallorcu u pobjedi 2:0 protiv Alcorcona, ali i zaradio crveni karton.

Budimir, koji je spominjan kao moguće pojačanje zagrebačkog Dinama, u zimskom prijelaznom roku je otišao na posudbu iz talijanskog drugoligaša Crotonea u španjolskog drugoligaša Mallorcu i u svom trećem nastupu postigao je prvi pogodak.

Budimir je zabio u 20. minuti iz jedanaesterca za vodstvo 2-0. Prije njega vodeći gol na utakmici zabio je Ariday Cabrera u 2. minuti. Međutim, 27-godišnji hrvatski napadač u 69. minuti isključen zbog drugog žutog kartona.

Bivši igrač Intera, Lokomotive, St PauliaSampdorije u Mallorci će ostati do kraja ove sezone. Tijekom prvog dijela sezone odigrao je 17 utakmica za Crotone te je zabio tri gola i upisao dvije asistencije.

Mallorca se nalazi na sedmom mjestu Segunde sa 37 bodova, osam manje od vodećeg Albacetea.