SJAJNA IGRA / Sevilla zabila pet golova za drugu pobjedu, Rakitić sve gledao s klupe

U prvom dvoboju sedmog kola španjolske La Lige nogometaši Seville su pobijedili Almeriju 5-1

26.9.2023.
21:35

U prvom dvoboju sedmog kola španjolske La Lige nogometaši Seville su ostvarili drugu pobjedu u sezoni, pred svojim navijačima pobijedili su Almeriju 5-1.

NEPOPULARNO MIŠLJENJE /

Argentinac birao između Modrića, Inieste i de Bruynea: Iznenadio odgovorom

Utakmica je velikim dijelom odlučena u samom uvodu, golovima domaćeg sastava u sedmoj i osmoj minuti. Strijelci su bili Marokanac Youssef En-Nesyri i Belgijanac Dodi Lukebakio za 2-0. Nakon toga gostujuću mrežu još su pogađali Suso u 38., a potom i Lamela u 51. minuti.

Gosti su ipak stigli do počasnog pogotka pa je tako u 71. minuti s bijele točke pogodio Kolumbijac Luis Suarez, ali je sve okončano novim domaćim golom. U 92. minuti konačnih 5-1 je postavio Kike Salas. Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić odgledao je ovaj susret s domaće klupe za pričuve.

Almeria je ostala posljednja na ljestvici, još je uvijek bez pobjede uz dva remija i pet poraza. Sevilla se popela na 11. mjesto.

U srijedu se za bodove bore Athletic - Getafe, Villarreal - Girona, Real Madrid - Las Palmas, Cadiz - Rayo Vallecano i Valencia - Real Sociedad, dok će u četvrtak igrati Granada - Betis, Celta - Alaves i Osasuna - Atletico.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo