SEVILLA - EIBAR 0:1: / Hladan tuš u Andaluziji za Rakitićevu Sevillu; Imali su čak 21 udarac na gol i - izgubili!

Kike za minimalnu pobjedu pogodio u 41.

24.10.2020.
20:52

Nogometaši Eibara iznenadili su favoriziranu Sevillu na gostovanju u Andaluziji i pogotkom svog kapetana Kikea osvojili sva tri boda na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan.

[FOTO] BARCELONA - REAL 1:3: /

Madriđani osvojili Camp Nou i izašli iz krize; Nevjerojatni Luka Modrić spektakularno zabio drugi uzastopni gol za Real

Sevilla imala čak 21 udarac na gol

Kike je za minimalnu pobjedu pogodio u 41. minuti na asistenciju Diopa. Iako je domaća momčad imala potpunu nadmoć i uputila čak 21 udaraca prema vratima gostiju, a igrači Eibara samo tri, u Sevillinim pokušajima nije bilo dovoljno preciznosti.

Ivan Rakitić je bio u početnom sastavu domaće momčadi, a zamijenjen je u 80. minuti.

Budimir nije igrao zbog korone

S minimalnih 1:0 slavila je i Osasuna koja je ugostila Athletic Bilbao. Za tri boda je strijelac bio RubenGarcia, koji je u 81. minuti realizirao kazneni udarac.

U pobjedničkoj momčadi još uvijek nema hrvatskog reprezentativca AnteBudimira, koji se nakon posljednjih reprezentativnih akcija u klub vratio zaražen koronavirusom.