'ŠERIFOVSKA' PORUKA SAMMIRA NAKON ODLIČNE PARTIJE U NOVOM KLUBU: 'Moj grad, moja igra, moja pravila'

Brazilac s hrvatskom putovnicom upisao je dvije asistencije te bio kreativni vođa Lokomotivinih akcija

20.9.2019.
21:11
Instagram

U prvoj utakmici 9. kola Prve HNL Lokomotiva je svladala Osijek sa 2:1. Poveli su gosti preko Marića u 7. minuti, poravnao je Halilović u 37., da bi pobjedu domaćima osigurao Tolić u 88. minuti.

Prvi puta ove sezone nastupio je u dresu Lokomotive u prvom sastavu nekadašnji igrač Dinama i bivši hrvatski reprezentativac Sammir. I odigrao je vrlo dobrih 90 minuta.

LOKOMOTIVA ZAPAPRILA OSJEČANIMA I PRESKOČILA IH NA LJESTVICI: /

Tolić majstorski riješio utakmicu na Kranjči

Brazilac s hrvatskom putovnicom upisao je dvije asistencije te bio kreativni vođa Lokomotivinih akcija. Nakon utakmice na Instagramu je objavio znakovitu poruku: "Moj grad, moja igra, moja pravila"

Preokret na Kranjči

Osijek je do prednosti stigao nakon što je Talys prošao po lijevoj strani i poslao loptu na rub kaznenog prostora odakle je Kleinheisler pokušao pucati prema golu, njegov je udarac blokiran, ali je lopta stigla do Marića koji je iz neposredne blizine zatresao mrežu.

Izjednačenje je stiglo nakon velike pogreške vratara Osijeka Ivušića, on nije uspio uhvatiti loptu nakon lošeg kornera Sammira, ona je pogodila Halilovića koji je ležao na tlu pored gostujućeg vratara te se odbila u gol.

Potez utakmice izveo pričuvni igrač Lokomotive Marko Tolić koji je u 88. minuti prevario dvojicu čuvara u gostujućem kaznenom prostoru i potom pogodio suprotni kut.

Treća Lokomotiva sada ima 14 bodova, dva manje od vodećih Hajduka i Dinama, dok je Osijek četvrti sa 13 bodova, jednim više od pete Rijeka i šeste Gorica.