Apsolutna senzacija: 19-godišnji anonimac posramio nogometnog diva

Domenico Berardi, 19-godišnji napadač Sassuola, razbio je Milan utrpavši mu četiri pogotka tijekom nedjeljne utakmice.

13.1.2014.
9:34

U ogledu 19. kola Sassuolo je sa 4-3 pobijedio Milan i tako potpuno produbio krizu ugledne momčadi sa San Sira koja nastavlja s blijedim igrama i još gorim rezultatima.

No, malo je tko očekivao neuspjeh Milana i u Reggio Emiliji nakon odrađenih petnaest minuta utakmice. Naime, brzopotezno je Milan poveo 2-0 pogocima Robinha i Marija Balotellija. No, još brže je Milan izgubio sve. Spomenuti Berardi je smanjio u 16., pa izjednačio u 28. minuti, a stigao je do kraja poluvremena zabiti još jednom (41. minuta), te potpuno preokrenuti rezultat do odmora.

Čim su momčadi izašle na travnjak nezaustavljivi Berardi je zabio još jedan pogodak, svoj tada jedanaesti u sezoni, čime je doveo svoju momčad u vodstvo 4-2.

Do kraja utakmice je Milan pokušavao na sve načine doći barem do boda, ali je uspio tek preko Montoliva u završnici smanjiti na konačnih 4-3.

Spomenimo i da je za Milan debitirao Keisuke Honda ušavši u igru tijekom drugog poluvremena.