SENZACIJA U NJEMAČKOJ: / Trećeligaš se plasirao u četvrtfinale, ispao Brekalov Stuttgart

Stuttgart je vodio na gostovanju u Mainzu i imao kazneni udarac, ali je sve upropastio.

19.12.2017.
20:56

Nogometaši Stuttgarta ispali su u osmini finala Njemačkog kupa nakon poraza na gostovanju kod Mainza (1-3), dok se u četvrtfinale probio trećeligaš Paderborn.

Stuttgart je poveo golom Christiana Gentnera (42), a u 54. je minuti njegov napadač Dennis Aogo promašio kazneni udarac. Mainz je to sve kaznio i golovima Emila Berggreena (62), Abdou Dialla (71) i Suata Serdara (90) preokrenuo i ušao u četvrtfinale. Mladi hrvatski reprezentativac Josip Brekalo igrao je cijeli susret za Stuttgart.

Slavlje u Paderbornu

Nogometaši Schalkea izborili su četvrtfinale, pobijedivši kod kuće Köln s 1-0. Susret drugoplasirane i zadnje momčadi Bundeslige odlučio je gol Maxa Meyera u 63. minuti.

Trećeligaš SC Paderborn je kod kuće pobijedio drugoligaša Ingolstadt s 1-0 pogotkom Bena Zolinskog u 57. minuti.

U četvrtfinalu još igraju Nürnberg (II)- Wolfsburg, Werder Bremen - Freiburg, Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen, Bayern München - Borussia Dortmund i Heidenheim (II) - Eintracht Frankfurt.