POHVALE NE PRESTAJU / Talijani pišu hvalospjeve Anti Rebiću: 'Hrvat je ratnik i vođa u Milanu'

Rebić je na kraju proglašen igračem utakmice

14.9.2021.
11:34

U derbiju 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je kao domaćin svladao Lazio sa 2:0, a asistent za oba gola bio je bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Rebić je u 45. minuti odigrao dupli pas sa strijelcem Rafaelom Leaom koji je nakon proigravanja hrvatskog napadača poentirao neometan sa 10-ak metara.

U 66. minuti Tonali je dugom loptom izbacio Rebića na lijevom krilu, ovaj je projurio do kaznenog prostora, a zatim uputio oštru prizemnu loptu u peterac ravno u trk Ibrahimoviću koji je s dva metra zakucao loptu za konačnih 2:0.

IGRAČ UTAKMICE /

Jeste li svjesni što je Rebić sinoć napravio? Internetom kruži video u kojem se to najbolje vidi

Ante ratnik

Rebić je na kraju proglašen igračem utakmice, a internetom kruži video s njegovim sjajnim potezima. Možete ga pogledati OVDJE.

Zanimljivo, i nakon što su prošla dva dana od te utakmce, Rebić još uvijek dobiva hvalospjeve u talijanskim medijima. Portal "Sempre Milan", koji je blizak klubu, objavio je tekst pod naslovom: "Rebić je ratnik i vođa, uskočio je protiv Lazija odlično u novu ulogu".

i stvarno, Rebić je odigrao vrhunsku utakmicu, i to na poziciji centralnog napadača, nešto što nije baš uspješno radio u hrvatskoj reprezentaciji. Počeo je na poziciji špice, a ulaskom Zlatana Ibrahimovića preselio se na lijevo krilo te Zlatanu asistirao za pogodak.