BRAVO / Scene koje želimo gledati i u Njemačkoj: Modrić podigao prvi trofej kao kapetan Hrvatske

Luka Modrić tako je podigao prvi pehar u dresu reprezentacije

27.3.2024.
0:01
Matija Habljak/PIXSELL

Hrvatska je osvojila ACUD kup koji se održavao u Egiptu pobjedom u finalu protiv domaćina s 4-2 (1-1).

ODUŠEVILI IH /

Susjedi se klanjaju Hrvatskoj: 'Regija nikada neće imati ovakvu reprezentaciju'

Egipat je poveo već u šestoj minuti, a strijelac je bio Rami Rabia. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, a Nikola Vlašić je u 21. minuti sa 16 metara pogodio pod gredu suparničkih vrata.

U 57. minuti Bruno Petković je glavom pogodio za 2-1, dok je finale odlučeno u 77. minuti kada je, također glavom, za 3-1 poentirao Andrej Kramarić. Potom je zabio i Lovro Majer, u 86. minuti je postigao gol za 4-1, dok je u 94. Mohamed El Shami dao pogodak za konačnih 4-2 Hrvatske.

Luka Modrić tako je podigao prvi pehar u dresu reprezentacije. Nadamo se da će slične scene ponoviti i na Europskom prvenstvu u Njemačkoj.