SAVRŠENI DŽOKER OLIĆ: / Neuništivi hrvatski veteran ušao s klupe i zabio nakon samo 22 sekunde!

Bivši napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ivica Olić (37) bio je jedan od junaka pobjede 1860 Münchena u 20. kolu druge njemačke lige.

11.2.2017.
15:46
Screenshot

Bavarci su na Allianz Areni svladali Karlsruhe s 2-1, a do pobjede su došli preokretom koji je pokrenuo upravo Olić. Hrvatski veteran je ušao u igru u 56. minuti, a u strijelce se upisao samo 22 sekunde kasnije!

MA, KAKAV KRAJ KARIJERE: /

Neuništivi Ivica Olić zabio i asistirao u prvom nastupu poslije zimske stanke

Peti gol sezone

Maximilian Wittek je izveo korner, a Olić se najbolje snašao i glavom matirao golmana gostiju. Najbrži je to pogodak igrača s klupe u drugoj ligi u posljednje tri godine. Peti je to Olićev pogodak ove sezone i drugi u proljetnom dijelu prvenstva.

Pobjedu Münchenu donio je Kai Bülow u petoj minuti sudačke nadoknade. Bavarci su se na taj način učvrstili na 14. mjestu i malo se udaljili od zone ispadanja.